Dromy BOSWELLIA FORTE 750 g

Kód: 1437
Neohodnoceno
Značka: DROMY
898 Kč
Na dotaz

Boswellia FORTE je doplňkové krmivo navržené pro podporu pohybového, trávicího a dýchacího aparátu koní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje aktivní složky - izolované Beta-boswellové kyseliny, které vykazují protizánětlivé a imuno modulační účinky a jsou účinné v eliminaci zánětlivých stavů jak v akutní, tak chronické podobě zánětu.
Boswellie FORTE s aktivním komplexem účinných látek, je skvělou volbou pro udržení strukturální integrity pojivových tkání, zdravého trávení s podporou pro dýchací funkce a u hypersenzitivních onemocnění k tlumení alergických projevů. Po aditivování krmné dávky se účinek Beta-boswellových kyselin projevuje rychle, bez negativních účinků na trávicí trakt.
Antioxidanty vitaminu C, který je důležitý pro produkci kolagenu a všech pojivových tkání a vitaminu E, který chrání organismus před volnými radikály.
Organická forma hořčíku je nepostradatelná pro jakýkoliv pohyb a výkon, udržuje funkčnost svalů a nervů, stabilní srdeční rytmus a zdravý imunitní systém. Při sportu se energie několikanásobně více spotřebovává, proto je potřeba doplňovat hořčík, který je nepostradatelný pro metabolismus vápníku a draslíku. Tento minerál navíc působí relaxačně na svaly, pomáhá tak předcházet křečím, které se u sportovních koní mohou vyskytovat.

Doplňkové krmivo - složení: standardizovaný extrakt Boswellia serrata 46 %, maltodextrin, marine MgO.
Nutriční doplňkové látky v kg: minerály: hořčík 6,6 %.
Nutriční doplňkové látky v kg: vitaminy: vitamin C 200 00 mg, vitamin E - (alfa-tokoferol) 33 000 mg.

Podávání je možné v jakémkoli věku zvířete, pro všechny kategorie koní. Pokud si nejste vhodností produktu jisti, konzultujte podávání produktu s veterinárním lékařem.
Doporučené dávkování pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg:
Pohybové a respirační, trávicí obtíže: 30 g po dobu 15- 20 dnů, následně 15 g denně do krmné dávky /dle doporučení veterinárního lékaře / stavu koně.
Pro psa o hmotnosti 15 - 20 kg: 5 g denně do krmné dávky.


Balení: 750 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamínové doplňky
Hmotnost: 0.75 kg