Dromy Biotin FORTE 750 g

Kód: 1659
Neohodnoceno
Značka: DROMY
590 Kč
Skladem (1 ks)

Biotin Forte - vyvážená nutriční podpora s jedinečnou kombinací sulfurovaných aminokyselin, biotinu, zinku a mědi, které společně poskytují optimální podporu pro zdraví kopytní rohoviny, srsti a pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biotin Forte je velmi pokročilá super koncentrovaná granulovaná forma, zaměřená na přímou nutriční podporu kopytní rohoviny, srsti a pokožky.

Kůň je tak zdravý, jak vypadají jeho kopyta.

Doplňkové krmivo obsahuje jedinečnou kombinaci sulfurovaných aminokyselin, které jsou velmi důležité pro tvorbu tvrdých proteinů keratinu.


AMKBIOTIN


Keratin je fibrilární protein zajišťující komplexní síťovou strukturu skládající se z dlouhých tenkých vláken, které poskytují kopytům nejen jejich charakteristickou pevnost a pružnost, ale i ochrannou bariéru před pronikáním patogenů a bakterií. Je pevný, odolný a zároveň dostatečně pružný, aby umožnil pohyb a tlumení nárazů.

Dostatečný přísun biotinu 40 mg v denní dávce podporuje rychlejší růst a obnovu kopytní rohoviny, což může být zvláště užitečné při léčbě kopytního rozpadu a dalších problémů spojených s kopyty, kde dochází narušení integrity lamina i v důsledku metabolických onemocnění nebo krmných chyb.
Biotin - vitamin H se nachází prakticky v každé buňce v těle a je nezbytným koenzymem v metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin i syntézu keratinu.


MINBIO


Chráněné chelátové formy stopových prvků: NA FORMĚ ZÁLEŽÍ.
Chelátové vazby stopových prvků jsou vysoce vstřebatelnou a zároveň nejbezpečnější formu s vysokou stabilitou.
Stopové prvky zinku a mědi s vyšší biologickou dostupností jsou zapojeny do funkcí imunitního systému, produkci a regulaci hormonů, jako koenzymy pro enzymy se podílí na odstraňování reaktivních forem kyslíku, které chrání tělo před oxidačním poškozením.
Společně s vitaminy C & E přirozeně fungují v synergii, jako silná antioxidační ochrana.

Ostropestřec je důležitou nutriční podporou pro játra, která mají klíčovou úlohu při metabolismu a transportu živin. Jsou hlavním orgánem odpovědným za detoxikaci, regeneraci, odvod metabolitů, toxinů a balastních látek z těla. Má prokázaný vliv na přímou neutralizaci endotoxinů a jejich podílu na rozvoji laminitidy.

Složení:

Doplňkové krmivo pro koně složení v kg: ostropestřec mariánský, jablečná vláknina, fibrilovaná vlákna, řepkový olej.
Nutriční doplňkové látky - stopové prvky: chelát zinku 8 000 mg, chelát mědi 800 mg, síra: 2,64 %.
Nutriční doplňkové látky - aminokyseliny: DL-methionin, L- lysin, L-cystin, L-glycin, L-phenylalanin, L-threonin - 20,2 %.
Nutriční doplňkové látky -  vitaminy: vitamin C 20 000 mg, vitamin E 4 000 mg, biotin 1 600 mg.

Doporučené dávkování:
25 g denně pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg.
Produkt bez dopingu v souladu s pokyny FEI. Lze použít při soutěžích.

Balení: 750 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: DROMY
Hmotnost: 0.75 kg