Dromy DHA 4 HORSES 3 kg

Kód: 2709
Novinka
Neohodnoceno
Značka: DROMY
1 394 Kč
Na objednání

DHA 4 HORSES doplňkové krmivo s dobrou evidencí účinků  u koňských alergiků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DHA 4 HORSES je roky prověřené speciální doplňkové krmivo s dobrou evidencí účinku u koňských alergiků.
Je ideální součástí bezprašného managementu koní s výskytem hypersenzitivních onemocnění u kterých se podílí na účinné kontrole onemocnění.

Pravidelné a dlouhodobé podávání DHA 4 HORSES, prokazatelně snižuje příznaky koňského astmatu (RAO, rekurentní obstrukce dýchacích cest;IAD, zánětlivé onemocnění dýchacích cest). Pozitivně působí u jiných typů kožních alergií včetně atopické dermatitidy, hypersenzitivních onemocnění, mezi které řadíme kožní alergie na hmyzí bodnutí („letní vyrážka“) muchaři.

Pozitivní efekt byl prokázán při dávce DHA od 1,5 - 3 g denně, po dobu minimálně 2 měsícůPodporuje zdravou funkci dýchacího, trávicího aparátu, kožního systému.

Respirační onemocnění u koní, vede k tvorbě volných kyslíkových radikálů, které způsobují oxidativní stres i poškození tkání.
Astaxanthin, vitaminy C & E, zajišťují antioxidační ochranu. Podílí se na odstraňování reaktivních forem kyslíku, které chrání tělo před oxidačním poškozením.

Boswellové kyseliny, kurkuminoidy, MSM, pomáhají snižovat produkci zánětlivých cytokinů. Mohou blokovat enzymy, které jsou klíčové pro tvorbu zánětlivých mediátorů, které přispívají k bronchokonstrikci (zužování dýchacích cest) a dalším projevům astmatu. Blokováním tvorby leukotrienů boswelové kyseliny mohou snižovat alergickou reakci a astmatické příznaky spojené se zánětem dýchacích cest.

Alltech - NuPro® + esenciální aminokyseliny podporují regeneraci sliznic, obnovu mukózních epitelů. Jsou nezbytné pro syntézu bílkovin, hormonů, enzymů a imunitních protilátek a plnohodnotnou imunitní odpověď.

Preventivní i dlouhodobé podávání DHA vede k lepšímu hojení ran, kratší rekonvalescenci z endotoxémie (typicky u kolikových onemocnění) a z případných chirurgických zákroků zejména v dutině břišní.

Doplňkové krmivo - složení:

MSM, Alltech NuPro® směs nukleotidů, fermentované kvasnice kmene Saccharomyces cerevisisae,
olej z mořských řas Schizochitrium lamaricum sp. se standardizovaným obsahem DHA, boswellia serrata extrakt, lupinová vláknina, kurkuma extrakt, astaxanthin.
Nutriční doplňkové látky v kg: aminokyseliny: L- glutamin, L- lysin 12 %.
Nutriční doplňkové látky v kg: vitaminy: vitamin C 200 000 mg, vitamin E - (alfatokoferol) 8 000 mg.

Dávkování: pro koně o hmotnosti 550 – 600 kg: 50 g denně do krmné dávky, bez potřeby vlhčení.
Produkt je určen pro všechny kategorie koní. Zvažte podávání v průběhu březosti.

U senzitivních koní zařazujte do krmné dávky postupně v poloviční dávce a suchém stavu.
Dávku lze rozdělit do ranního a večerního krmení na 1/2 . V případě potřeby dochuťte ovocem, zeleninou, medem, melasou atd.

Balení: 3000g

Doplňkové parametry

Kategorie: Dýchací aparát
Hmotnost: 3 kg