Mariendistelöl, 1 litr olej z ostropestřce mariánského

Kód: 870
Neohodnoceno
Značka: Nature's Best
300 Kč
Na dotaz

Mariendistelöl je olej pro koně z ostropestřec mariánského napomáhá mírnit problémy s játry, podporuje látkovou výměnu a regeneraci buněk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Mariendistelöl je olej pro koně z ostropestřce mariánského napomáhá mírnit problémy s játry, podporuje látkovou výměnu a regeneraci buněk.

Únava, špatný výkon a ztráta hmotnosti navzdory dostatečnému přísunu potravy mohou být příznaky narušení metabolismu jater. V tomto případě může olej z ostropestřce mariánského podporovat regeneraci jater. Jeho použití má navíc pozitivní vliv na imunitní systém. Olej z ostropestřce mariánského je lisovaný za studena a obsahuje tak všechny cenné vitamíny, minerály a mastné kyseliny.

Zajímavé nutriční informace


Látka silymarin obsažená v ostropestřcovém oleji pomáhá chránit a regenerovat jaterní buňky. Vzhledem k vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny linolové, je NATURE'S BEST ostropestřcový olej obzvláště vhodný pro zásobování vašeho koně esenciálními mastnými kyselinami. Kromě toho se vyznačuje vysokým obsahem vitamínů, provitaminů a minerálů.

100% olej z ostropesřce mariánského

Malí koně / poníci 30-70 ml
Velcí koně 50-150 ml
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nature's Best
Hmotnost: 1 kg