Mash 8 kg kaše pro dobré trávení, regeneraci a lesk srsti

Kód: 709
Neohodnoceno
Značka: Derby
430 Kč
Na objednání

Jedná se o doplněk pro koně ve fázi regenerace. Cenné přísady, jako je lněné semínko, pšeničné otruby a melasa, jsou nejen chutné, ale také zlepšují citlivé trávení vašeho koně a zajišťují dobrý lesk srsti. Tento produkt je obzvláště snadno použitelný, protože se musí nalít pouze vlažnou vodou, což eliminuje nutnost jeho vaření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

dietní krmivo pro koně

DERBY® Mash odpovídá původní receptuře starých mistrů krmivářů.

Díky obsahu lněného semínka chrání střevní sliznici a přispívá ke snížení rizika koliky. Dalším kladným bodem Derby Mashe je jeho praktické použití: Jako okamžitě rozpustnou kaši ji jednoduše zalijte vlažnou vodou, promíchejte a vydejte; není nutné ji vařit. Chutný recept stimuluje chuť k jídlu a podporuje výměnu srsti a regeneraci po zvýšeném stresu. DERBY® Mash je díky vysokému stupni rozpadu a schopnosti máčet, ideální pro staré a nemocné nebo rekonvalescentní koně, stejně jako pro všechny těžce krmené koně, které mají přibrat na váze.

  • bez vaření
  • snadno stravitelné
  • jemná struktura
  • podporuje trávení
  • chutný
  • zajišťuje lesk srsti
  • podpora při línání

Stravitelná energie: 12,5 MJ DE Převoditelná energie: 11,2 MJ ME Cukr: 5,92 % Síla: 33,65 %

Složení:

hrubý protein 14,5 %, hrubý tuk 4 %, hrubá vláknina 6,5 ​​%, hrubý popel 4 %, vápník 0,2 %, Fosfor 0,5 %, sodík 0,1 %, hořčík 0,28 %

Aditiva na kg: technologické Aditiva: kyselina mravenčí (E236), kyselina mléčná (E270), Kyselina propionová (E280)

Složení:

kukuřice (otevřená), 31,1 % pšeničné otruby, 16 % lněný šrot (tyčinka), krmit ovesnými vločkami, Řepná melasová dužina (sušená), 0,7 % Řepná melasa, lněné semínko (extrudované)

DERBY® Mash odpovídá nejoriginálnější staré receptuře. Prostřednictvím slizu lněného semene je střevní sliznice chráněna, Mash díky svému složení snižuje riziko koliky a zácpy. Další výhodou je praktické použití: Jako okamžitě rozpustnou kaši jednoduše přelijeme vlažnou vodou, zamícháme a podáváme, zdlouhavé vaření není nutné. Recept je chutný a podporuje jak línání tak i regeneraci po zvýšené zátěži.

Množství v kg / kůň / den 
- tělesná hmotnost prevence
- špatné trávení
- akutní rušení funkce střev*
- línání a regenerační kůra
200 kg 0,2 kg 0,4 kg 0,2 kg 0,3 kg 400 kg 0,4 kg 0,8 kg 0,4 kg 0,5 kg 600 kg 0,5 kg 1,0 kg 0,6 kg 0,8 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: DERBY
Hmotnost: 8 kg