Multibeet Senior-Mix 20kg (Mash) speciálně vyvinut pro poníky a koně se špatně fungujícími zuby

Kód: 993
Novinka
Neohodnoceno
760 Kč
Na objednání

MultiBeet Senior-Mix byl speciálně vyvinut pro poníky a koně se špatně fungujícími zuby. Müsli obsahuje řepu a čekanku, což znamená, že toto krmivo lze použít také jako náhradu krmiva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MultiBeet Senior-Mix byl speciálně vyvinut pro poníky a koně se špatně fungujícími zuby. Müsli obsahuje řepu a čekanku, což znamená, že toto krmivo lze použít také jako náhradu krmiva. Díky vysokému obsahu bílkovin je vhodný pro koně, kteří mají potíže s udržováním hmotnosti. Nízký obsah škrobu zajištuje, že rizika narušení střevní flóry v slepém střevě a tlustém střevě zůstavají co nejnižší. Přidaný inulin a kvasinkové kultury, jako jsou pre-a probiotika, poskytují dobrou podporu zdraví střev. Müsli obsahuje vysoký podíl vitamínu a minerálů a je mimořádně chutné pro nenáročné jedlíky.

Díky uvolněné energie vhodné i pro koně s temperamentem.

Se sníženou účinností trávení, anebo špatným chrupem, krmivem, vše v jednom pro zdravého, plného a kontrolovatelného koně! 

Složení:

Řepná dřeň, Slunečnicová moučka, Dřeň z čekanky, Vojtěška, Sojová moučka, Kukuřičné vločky, Lněný olej, Pšeničná krupice, Ječmenové vločky, Slupky slunečnicových semen, Ovesné otruby, Hrachové vločky, Třtinová melasa, Uhličitan vápenatý, Jablečná buničina, Oxid hořečnatý, monokalcium, Fosfát, Chlorid sodný, Bramborové semeno, Ječmenný olej, Ječmenný škrobový olej.

Dávkování:

Energetická hodnota 11,6 MJ


Dávkování na 100 kg hmotnosti koně:

Koně v klidovém režimu: 0,3–0,4 kg

Koně s fyzickou zátěží: 0,5–0,7 kg

Pokud má váš kůń zažívací potíže požádejte o radu našeho poradce.

1 Kg Multibeet Senior-Mix ve 2 litrech vody. Před použitím nechejte 3 hodiny namočené!

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva
Hmotnost: 20 kg